همکاری در فروش محصولات تراست

همکاری در فروش محصولات تراست: تراست یکى از برند های گروه تولیدى مهلران است. شرکت مهلران با پیشینه بیش از 100 سال یکى از بزرگ‌ترین تولید کننده‌هاى محصولات آرایشى و بهداشتى در ایران بوده است. هلدینگ مهلران با 5 شرکت مهلران، الهى، فارماسان سینا، خوشه سبز و لیاتیم، در تولید محصولات بهداشت شخصى، صنعتى، خانگى و محصولات زیبایى کاملا خودکفا است. تعداد افراد شاغل در این مجموعه بیش از 1200 نفر است و این مجموعه بیش از 8000 بازنشسته دارد. طیف وسیعى از محصولات مراقبت شخصى و بهداشت فردى، زیبایى و همچنین دارویى در این مجموعه تولید مى‌شود.

همکاری در فروش محصولات تراست

این شرکت در حال حاضر بیش از 700 قلم از محصولات بهداشتی و مراقبتی در ایران را تولید میکند.

برند تراست:

این برند در شرکت مهلران تولید می شود و با سبک جدیدی به فروش می رسد. سیستم فروش این محصول از طریق اخذ نمایندگی بصورت اینترنتی است. به این صورت که افرداد واجد شرایط را جذب و بصورت اینترنتی و رایگان آموزش میدهد.

همکاری در فروش محصولات تراست

افراد پس از گذراندرن دوره آموزشی مقدماتی نمایندگی اعطا می شود و می توانند فعالیت خود را بصورت کاملا آنلاین در هر کجای کشور باشند به صورت همکاری در فروش شروع کنند.

هم اکنون حدود 50 هزار نفر در کشور در این شرکت مشغول به فعالیت هستند و به صورت پاره وقت، نیمه وقت وتمام وقت فعالیت می کنند.

برای گرفتن نمایندگی فرم زیر را پر کنید و در اسراع وقت همکاران ما برای توضیحات کار با شما تماس می گیرند.

همچنین می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ پیام بدهید.

09905301182


    فروشگاه

    مشاوره

    ‫0/5 ‫(0 نظر)