نمایندگی محصولات تراست در اهواز

نمایندگی محصولات تراست در اهواز: محصولات تراست تولیدی شرکت مهلران هستند. شرکت مهلران با بیش از 100 سال سابقه تولید اولین و برترین تولید کننده محصولات بهداشتی و مراقبتی در ایران بوده است. محصولات این شرکت شامل 38 تا برند و بالای 700 قلم از محصولات دارویی و بهداشتی هستند که تحت عنوان و برند های مختلفی وارد بازار می شوند.

برند تراست:

برند تراست محصول انحصاری شرکت مهلران است و از طریق سیستم فروش مستقیم وارد بازار میشود. با توجه به اینکه در طول این سال‌ها فعالیت این شرکت در قالب کسب و کار به کسب و کار بوده است (B2B)، سرانجام مدل فروش شرکت مهلران در سال 1397 با تاسیس لیا تیم و برند تراست ، به فروش به مصرف کننده نهایى (B2C)، براى عرضه به بازار مستقیم محصولات تولیدى خود تغییر کرد. به این صورت که محصول بدون واسطه و از طریق نماینده های شرکت در سراسر کشور به مصرف کننده نهایی پیشنهاد می شود و محصول مستقیما از طرف شرکت برای مشتری ارسال خواهد شد و یا مشتری و نماینده ها می تواند از دفاتر تحویل حضوری در شهر هایی که این دفاتر افتتاح شده اند محصول خود را تحویل بگیرند.

دفاتر تحویل حضوری:

هم اکنون ما در شهر های تهران، اصفهان، شیراز، و مشهد دفاتر تحویل حضوری را ایجاد کرده ایم تا هم میهنان عزیز بتوانند هر چه سریع تر محصولات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

ارسال پستی:

در استان هایی که دفاتر تحویل حضوری افتتاح نشده ، محصول بصورت پستی ارسال می شود و مشتری می تواند حداکثر 3 تا 4 روز کاری تحویل بگیرد.

آدرس دفاتر تحویل حضوری

نمایندگی محصولات تراست در شیراز

شعبه تهران (فردوس)
آدرس: بلوار فردوس شرق، به سمت ستاری، بعد از خیابان عقیل، مابین املاک دیپلمات و فروشگاه جانبو، پلاک ۳۵۱، زنگ ۲، طبقه اول

مکان یابی

شعبه تهران (عربعلی)
آدرس: خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، نبش کوچه هشتم (شورشی)، پلاک ۴۱، واحد ۲

مکان یابی

شعبه اصفهان
آدرس: میدان دروازه شیراز، ابتدای خیابان سعادت آباد، جنب آژانس هواپیمایی پرستیژ تور، پلاک ۱، مجتمع اداری پورپونه، طبقه اول، واحد ۲

مکان یابی

شعبه مشهد مقدس
آدرس: نبش فردوسی ۱۹ (نبش چهار راه فرامرز عباسی) پشت بانک سپه ساختمان سیمان زاوه طبقه دوم واحد ۳

مکان یابی

نمایندگی محصولات تراست در شیراز
آدرس: میدان مطهری، خیابان قدوسی غربی، حدفاصل خیابان محلاتی و کوچه ششم، پلاک ۸، ساختمان پرسیس، طبقه ۲، واحد ۳

مکان یابی

نکته:

در دفاتر تحویل حضوری خرید نقدی و یا از طریق دستگاه پز امکان پذیر نمی باشد و صرفا از طریق کد فاکتوری که روی سایت ثبت شده است امکانپذیر می باشد و مشتری یا نماینده ها ابتدا محصول را روی سایت ثبت، سپس از طریق کد فاکتوری که بعد از ثبت سفارش نمایان می شود و ارائه آن به مسئول دفتر میتوانند محصول خود را تحویل بگیرند.

ارسال فوری دو ساعته:

در شهر های تهران، مشهد و اصفهان تحویل دو ساعته فعال می باشد و اگر مشتری تمایل داشته باشد محصول را دو ساعته تحویل بگیرد با پرداخت هزینه ارسال بیشتر، محصول تا حداکثر 2 ساعت ارسال و می تواند تحویل بگیرد.

نمایندگی محصولات تراست در اهواز

‫0/5 ‫(0 نظر)