سی سی کرم چیست؟

سی سی کرم چیست؟

تعریف سی سی کرم

سی سی کرم‌ها با اینکه بافت سبکی دارند، اما از پوشانندگی بالایی برخوردار هستند که همین امر موجب شده تا برای کسانی که هم دنبال محصولی سبک و روزانه هستند و هم می‌خواهند لک‌ها و قرمزی پوست خود را بپوشانند، بهترین انتخاب باشد.

ویژگی‌های یک سی سی کرم مناسب

از فواید سی سی کرم تراست می‌توان به داشتن spf اشاره کرد که از ایجاد لک پوستی در برابر آفتاب جلوگیری می‌کند. به‌علاوه، این محصول دارای نیاسین آمید و ویتامین سی است. اگر شما به دنبال محصولی هستید که هم آب‌رسان باشد هم از به وجود آمدن چین و چروک جلوگیری کند، قطعاً این کرم بهترین گزینه است. سی سی کرم تراست با داشتن ویتامین سی، موجب روشن شدن پوست و تحریک کلاژن می‌شود. از فواید دیگر سی سی کرم، این است که برای انواع پوست مناسب است.

مزایای سی سی کرم
سی سی کرم چیست؟

CC کرم تراست و ترکیبات موجود در آن

در این قسمت با ترکیبات و مواد موثره موجود در سی سی کرم تراست آشنا می‌شویم.

عصاره شیرین‌بیان

عصاره شیرین‌بیان دارای آنتی‌اکسیدان است و همین امر باعث می‌شود تا مانع لک، تیرگی و التهاب پوستی شود. سی سی کرم تراست با داشتن عصاره شیرین‌بیان، از آنتی‌اکسیدان بالایی برخوردار است و از بین بردن لک پوستی را تضمین می‌کند.

آربوتین

آربوتین ترکیبی است که مانع تولید بیش از حد ملانین و تیروزیناز شده و همین امر باعث شده تا تیرگی پوست کاهش پیدا کند. با این کرم با تیرگی پوست خود خداحافظی کنید.

میتوکینیل

میتوکینیل از تأثیر مواد و آلاینده‌های کثیفی که روی پوست می‌نشیند، جلوگیری می‌کند که همین امر باعث شده تا به بازسازی سلول پوستی کمک کند و همچنین مانع تبخیر شدن آب و رطوبت پوست شود. سی سی کرم تراست با داشتن میتوکینیل، نگرانی شما در مورد از دست دادن آب پوست را حل می‌کند.

سی سی کرم تراست
سی سی کرم تراست

سدیم هیالورونات

وجود هیالورونیک اسید در محصول سی سی کرم، همان چیزی است که آن را منحصر به فرد می‌کند. هیالورونیک اسید خواص آبرسانی، لیفتینگ، سفت‌کنندگی پوست و به دست آوردن رطوبت از دست رفته را دارد.

سدیم لاکتات

سدیم لاکتات موجود در این کرم، بسیار مفید است به این دلیل که ph پوست را متعادل می‌کند. زیرا گاهی پوست به سمت قلیایی یا اسیدی شدن می‌رود.

عصاره جلبک قرمز

کرم‌پودر سی سی تراست با داشتن عصاره جلبک قرمز، باعث دفع اشعه مضر آفتاب شده است. زیرا این عصاره دارای آمینواسید و پروتئین و ویتامین‌های لازم است.


با تفاوت بی‌بی کرم، سی‌سی کرم و دی‌دی کرم تراست بیشتر آشنا شویم.

دی دی کرم

تفاوت‌های میان بی بی کرم، سی سی کرم و دی دی کرم

شما برای مراقبت از پوست خود انتخاب‌های بسیار زیادی دارید. بی بی کرم، سی سی کرم و دی دی کرم! درباره این کرم‌ها چه چیزی میدانید؟


زایلیتول و زایلیتول گلوکوزاید

زایلیتول گلوکوزاید موجود در این کرم، اجازه نمی‌دهد که پوست شما خشک شود و در واقع مانع به وجود آمدن چین و چروک می‌شود.

نیاسین‌آمید

نیاسین آمید موجود در سی سی کرم تراست، کمک می‌کند تا التهاب پوستی کاهش پیدا کند. همچنین اجازه نمی‌دهد پوست تیره یا کدر شود.

ویتامین C

سی سی کرم تراست سرشار از ویتامین C است. ویتامین سی به روشن شدن پوست و ساخت کلاژن کمک می‌کند. همچنین لک‌های پوستی را از بین برده، مانع چین و چروک شده و پوست را مستحکم می‌کند.

آزلوگلایسین

آزلوگلایسین موجود در سی سی کرم تراست، چربی پوست را کنترل کرده و مانع التهابات پوستی می‌شود. همچنین به روشن شدن و آبرسانی پوست کمک می‌کند.

عصاره گیاه اسپیرا اولماریا

عصاره گیاه اسپیرا اولماریا، مانع به وجود آمدن آکنه و بسته شدن منافذ شده و پوست شما را پاک‌سازی می‌کند. سی سی کرم تراست با داشتن این عصاره گیاهی، پوست شما را از شر چربی و آکنه راحت می‌کند.

گیاه اسپیرا اولماریا
گیاه اسپیرا اولماریا

سی سی کرم چیست؟

زینک پی سی ای

سی سی کرم تراست با داشتن زینک پی سی ای، از تکثیر باکتری در پوست جلوگیری می‌کند. همچنین با مراقبت از کراتینوست و فیبروبلاست، باعث روشنی پوست می‌شود.

بیزابولول

سی سی کرم تراست با داشتن ترکیبی همچون بیزابولول، از بین بردن لک‌های پوستی و خنثی کردن رادیکال‌های آزاد را تضمین می‌کند.

مزایای سی سی کرم تراست

هر چه‌قدر از مزایای سی سی کرم تراست بگوییم، کم گفته‌ایم. این کرم درست همان محصولی است که شاید خیلی از ما آرزوی پیدا کردن همچنین محصولی را داشتیم و شاید تعداد بسیاری از محصولاتی را امتحان کردیم که جدا از هدر رفتن وقت و هزینه‌مان، آسیب‌های پوستی جدی را تجربه کردیم. حالا وقت پادشاهی است! انتخاب این محصول از هر نظر، انتخابی هوشمندانه است. کجا می‌توانید محصولی را پیدا کنید که هم پرایمر باشد، هم ضدآفتاب، هم جای جوش را از بین ببرد، هم آبرسانی کند؟

سی سی کرم تراست این امکان را برایمان فراهم کرده تا محصولی چند کاره را امتحان کنیم. محصولی که با استفاده از ترکیباتی همچون سدیم هیالورونات، سدیم لاکتاک، زایلیتول و زایلیتول گلوکوزاید، آزلوگلایسین و ویتامین سی، زیبایی پوست را به ارمغان می‌آورد. این محصول برای هر سنی و هر پوستی مناسب است. چرا که با داشتن ترکیباتی چون نیاسین آمید، عصاره گیاه اسپیرا اولماریا، زینک پی سی ای و بیزالول تمام هر آن چیزی که هر پوستی به آن نیاز دارد را فراهم می‌کند. سی سی کرم تراست از پوست شما مراقبت کرده، آبرسانی می‌کند و لک و تیرگی پوست را کاهش می‌دهد.

پوستی به سفیدی مروارید!

تمام آرزوهای یک زن برای جوانی، جمع شده است در سی سی کرم تراست. مگر می‌شود زن بود و از کنار این محصول به‌راحتی گذشت؟ این محصول تراست، داروی جاودانگی است. ما در این مطلب از لیامگ به بررسی سی سی کرم تراست که محصولی است بی‌نظیر، پرداختیم. اگر می‌خواهید پوستی همچون مروارید داشته باشید، همین حالا برای خرید محصولات باکیفیت تراست دست به کار شوید.

سی سی کرم چیست؟

‫1/5 ‫(1 نظر)