روش استفاده از کرم جوانساز کلاژن تراست

روش استفاده از کرم جوانساز کلاژن تراست: کرم کلاژن محرک کلاژن‌سازی در پوست بوده و خاصیت مرطوب‌کنندگی و جوان‌سازی پوست را به همراه دارد. این کرم خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و نرم‌کننده پوست به شمار می‌آید. با مصرف کرم کلاژن شما می‌توانید سفت شدن پوست خود را احساس کرده و ضد پیری عمل کنید. اگر مقادیر کلاژن در پوست را افزایش دهید، از افتادگی پوست جلوگیری می‌شود و چهره و ظاهر شما جوان‌تر و خوش آب و رنگ‌تر به نظر خواهد رسید. کرم‌های کلاژن پیشینه‌ای قوی‌تر از قرص کلاژن دارند. یعنی زودتر از مکمل‌های کلاژن به بازار معرفی شده‌اند. با این حال بسیاری از افراد مصرف قرص کلاژن را به استفاده از کرم ترجیح می‌دهند. برای به حداکثر رساندن مقدار کلاژن‌سازی در بدن این امکان نیز وجود دارد که قرص و کرم کلاژن را همزمان با هم مورد مصرف قرار دهید.

روش استفاده از کرم جوانساز کلاژن تراست

این محصول با داشتن ترکیب فعال ماتریکسیل مورفومیکس، به طرز مؤثری چروک‌های صورت، به ویژه خطوط عمودی آن و چروک‌های پنجه کلاغی را از بین برده. و به تقویت ساختار پوست صورت کمک می‌کند.

در کنار این سه ویژگی اصلی، این کرم جوانساز پوست، با داشتن هیالورونیک اسید، ضمن آبرسانی پوست، خاصیت سفت‌کنندگی و استحکام‌بخشی داشته . و جلوی ایجاد چروک‌های پوستی را گرفته و به حفظ یکپارچگی آن نیز کمک می‌کند. همچنین، امگا 3 و امگا 6 موجود در این محصول، با تقویت سد دفاعی پوست، رطوبت پوست را حفظ کرده. و از این طریق، مانع از خشکی و پیری پوست می‌شود.

و در نهایت، پلی پپتاید آرژینین و لایزین موجود در کرم جوانساز کلاژن تراست، از ایجاد چین‌وچروک در پوست جلوگیری کرده و به حفظ شادابی و سلامت پوست کمک می‌کند.

در کنار مواد مؤثره مطرح‌شده، این محصول تراست، با عصاره دانه لوپینوس آلبوس، به حفظ استحکام و افزایش خاصیت کشسانی پوست، با آسپارلین، به بهبود سوخت‌وساز سلول‌های پوستی و تکثیر آن‌ها، با روغن آووکادو، به حفظ استحکام و پایداری پوست و با هلیانتوس آنوس سید اویل، به بهبود آبرسانی و جلوگیری از پیری پوست، کمک می‌کند.

روش استفاده از کرم جوانساز کلاژن تراست: مقدار مناسبی از کرم را بر روی پوست تمیز و شسته‌شده قرار داده و به‌آرامی ماساژ دهید. (2 بار در روز قابل‌ استفاده می‌باشد).

هشدار: درب محصول پس از هر بار استفاده بسته گردد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

روش استفاده از کرم جوانساز کلاژن تراست
‫0/5 ‫(0 نظر)