تحویل حضوری محصولات تراست

تحویل حضوری محصولات تراست

تحویل حضوری محصولات تراست: شرکت آرمان تدبیر اطلس محصولات تراست را به سبک و سیاق جدیدی به فروش می رساند. روش نوین فروش محصولات تراست بصورت فروش مستقیم است، به صورتی که این محصولات از طریق نماینده های فروش شرکت به فروش می رسد. این محصولات بصورت انحصاری در اختیار نمایندگان شرکت است و مجوز فروش در داروخانه یا مغازه های لوازم آرایشی را ندارد.

به همین دلیل شرکت بنا دارد در آینده در هر استان یک انبار و دفتر تحویل حضوری افتتاح کند که مشتریان عزیز و نمایندگان بتوانند با مراجعه به دفتر، محصولی که روی سایت به اسم مشتری ثبت شده است را حضورا و با ارائه کارت شناسایی تحویل بگیرند.

هم اکنون در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و خرم آباد دفاتر تحویل حضوری فعال می باشد و مشتریان عزیز می توانند محصولاتی که روی سایت ثبت میکنند.

هنگام پرداخت تحویل حضوری را انتخاب کنند و پس از ثبت سفارش، کد تحویل فاکتور، آدرس و ساعت تحویل برای آنها بصورت پیامک ارسال می شود و با مراجعه به دفاتر میتوانند محصول خود را تحویل بگیرند.

همچنین برای استان های تهران، اصفهان و مشهد تحویل 2 ساعته فعال می باشد و مشتریان می توانند گزینه ارسال فوری را انتخاب کنند و محصول بعد از 2 ساعت تحویل مشتری می شود.

استان هایی که تحویل فوری و یا حضوری وجود ندارد می توانند ارسال با پست را انتخاب کنند و با پرداخت هزینه پست محصول بصورت پست پیشتاز برای آن ها ارسال خواهد شد و سه تا چهار روز کاری بعد محصول را دریافت می کنند.

تحویل حضوری محصولات تراست

تحویل حضوری محصولات تراست
‫0/5 ‫(0 نظر)