ثبت نام در شرکت تراست

ثبت نام در شرکت محصولات تراست: محصولات تراست ساخت شرکت مهلران هستند. شرکت مهلران با سابقه 100 ساله در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی اولین تولید کننده محصولات بهداشتی در ایران بوده است.

این شرکت هم اکنون برای 40 تا از برند های مطرح ایرانی به اسم های مختلف تولید میکند. برند تراست برند انحصاری این شرکت است و این برند دارای تاییدیه سوِئیس با نام Swiss Fine Cosmetics میباشد که یک استاندارد بین المللی در صنعت آرایشی به حساب می آید.

ثبت نام در شرکت تراست

ما در این شرکت در تلاشیم که یک کارآفرینی در این زمینه داشته باشیم و مشارکت هم میهنان عزیزمان را در فروش این محصول بدون هزینه و سرمایه اولیه ای داشته باشیم.

همکاری در فروش محصولات تراست:

همکاری در فروش رایگان است و افراد می توانند با ثبت نام آنلاین و مشاور پوست و مو شدن، به جمع همکاران ما بپیوندند. و بصورت آنلاین فعالیتشان را شروع نمایند.

برای همکاری در فروش این محصولات، هر شخص نیاز است که آموزش های اولیه در این زمینه ببیند و با شناخت مصولات و خدمات، فعالیت خود را شروع نماید. هر شخص می تواند با داشتن یک معرف و ثبت نام در سایت شرکت هرجای کشور که باشد فعالیت خود را آغاز نماید.

ثبت نام در شرکت محصولات تراست

شما هم میهنان عزیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست همکاری خود را اعلام نمایید. همکاران ما در اولین فرصت جهت توضیحات کار با شما تماس خواهند گرفت و در صورت داشتن شرایط شما را جهت دریافت کد نمایندگی راهنمایی میکنند.

همچنین میتوانید جهت توضیحات بیشتر به شماره زیر در واتساپ پیغام بدهید.

099053011182

فرم درخواست همکاری:


    ‫0/5 ‫(0 نظر)